O firmie

GROWO BRUK design jest firmą rodzinną działającą na rynku województwa lubuskiego jako autoryzowany punkt sprzedaży produktów LIBET i Semmelrock. Od roku 2014 staliśmy się "Platynowym" autoryzowanym punktem sprzedaży produktów LIBET.

Obsługujemy firmy brukarskie, budowlane ale przede wszystkim klientów indywidualnych. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie projektowania i aranżacji nawierzchni, którzy są na bieżąco z obowiązującymi trendami.

GROWO BRUK design to doświadczona kadra pracowników, których cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Ludzie i ich kwalifikacje to nasz największy kapitał. Najwyższe oczekiwania klienta spełniamy również poprzez doskonałe produkty firmy LIBET i Semmelrock. GROWO BRUK design to także wiele zrealizowanych inwestycji prywatnych jak i biznesowych.

Zapraszamy Państwa do siedziby firmy GROWO BRUK design platynowego autoryzowanego punktu sprzedaży produktów LIBET w Świebodzinie przy ul. Generała Świerczewskiego 28 oraz w Zielonej Górze przy ul. Kożuchowskiej 30. W ogródkach wystawniczych jak i w standach ekspozycyjnych została zaprezentowana galanteria betonowa LIBET, Semmelrock, GrupaEcco, Garden Stones, Incana i Ecco Wood. Posiadamy w stałym asortymencie kostkę brukową i inne niezbędne materiały do wyposażenia Państwa ogrodu takie jak: kostka granitowa, tarasy, murki, ogrodzenia, kamień ogrodowy, elementy małej architektury oraz inne akcesoria i dodatki dla przestrzeni wokół domu i nie tylko.

Misją GROWO BRUK design jest realizacja projektu z naszym pełnym zaangażowaniem z wykorzystaniem doskonałych produktów firmy LIBET takich jak kostka brukowa, tarasy, murki i ogrodzenia co daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji.

Dysponujemy własnym transportem ciężarowym z żurawiem HDS. Polecamy się tym z Państwa, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów i usług oraz poszukują solidnego partnera do planowania i realizacji inwestycji.

Życzymy niezapomnianych zakupów w firmie GROWO BRUK design, autoryzowanego przedstawiciela LIBET i Semmelrock.

Justyna i Tomasz Wiercińscy.

O firmie

Partnerzy


Zapraszamy do growo.pl