Garden Stones

Garden Stones to nowoczesna oferta produktów, która umożliwi Tobie zagospodarowanie i przekształcenie Twojego ogrodu i otoczenia w miejsce o którym zawsze marzyłeś. Nasze linie produktowe GardenDecor, GardenFloor, GardenMonolith  i  GardenSystem  pozwalają na dopasowanie produktu do zakresu Twoich potrzeb niezależnie od charakteru inwestycji.

Firma Wektor, właściciel marki Garden Stones, jest wiodącym na polskim rynku producentem i dystrybutorem grysów, żwirów, otoczaków oraz całej gamy elementów kamiennych przeznaczonych do aranżacji powierzchni zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Atutem firmy Garden Stones jest bezpośrednia współpraca z wieloma kamieniołomami w kraju i zagranicą. Dzięki czemu jest w stanie w szybki sposób dostarczyć najwyższej jakości produkt w dobrej cenie. Posiadane powierzchnie magazynowe zapewniają stałą dostępność najważniejszych produktów i szybką dostawę. Dzięki stale rozwijającej się sieci dystrybucji produkty Garden Stones znajdziesz blisko swojego miejsca zamieszkania.

Ich wieloletnie doświadczenie jest Twoją gwarancją uzyskania produktu najwyższej jakości spełniającego wymogi estetyczne i użytkowe.

zobacz stronę »