Incana

INCANA - Lider w produkcji systemów dekoracji ściennej

Dobrą markę jest w stanie zapewnić tylko dobry produkt. Najlepsze komponenty, innowacyjność, bogate i ciekawe wzornictwo oferowanych systemów dekoracyjnych INCANA tworzą jakość wyznaczającą standardy obowiązujące w branży. Systemy wykonane są z dekoracyjnego kamienia, imitującego naturalny i mają bardzo szerokie zastosowanie ze względu na swoją lekkość, dobre właściwości izolacyjne oraz szeroką gamę kolorystyczną.

Ekologiczne systemy dekoracyjne INCANA zdobią ściany elewacyjne budynków. Stanowią także element dekoracji wnętrz w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, łazienka, salon czy przedpokój w tysiącach domów w Polsce i na świecie.

Wiedza i doświadczenie specjalistów zatrudnionych w firmie oraz zastosowanie odpowiednich komponentów sprawiają, że produkty są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Autorska technologia opracowana przez producenta pozwala na uzyskanie nieograniczonej różnorodności form i kolorów oferowanych produktów.

INCANA była kilkakrotnie nagradzana za swoją rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta. Jednym z wyróżnień, którymi firma została uhonorowana jest tytuł Gazeli Biznesu 2008 przyznawany przez dziennik ekonomiczny "Puls Biznesu" dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Systemy dekoracji ściennych są od lat doceniane przez klientów w Polce i w Europie. W swojej codziennej pracy korzystają z nich także styliści magazynów wnętrzarskich, architekci oraz designerzy przestrzeni.

Produkty INCANA dostępne są na terenie całego kraju w salonach z ceramiką użytkową i wyspecjalizowanych hurtowniach budowlanych.

zobacz stronę »