Ogrody Lubuskie

Firma Ogrody Lubuskie działa na terenie całego województwa lubuskiego już od kilku lat. Zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Tworzy ogrody przydomowe oraz tereny zieleni publicznej, stosując indywidualne style ogrodowe podporządkowane określonym celom funkcjonalności i wysokiej estetyce.

Firmę charakteryzuje kompleksowość wykonania prac. Począwszy od pierwszego kroku, jakim jest wykonanie projektu aranżacji Państwa otoczenia, po przez wycenę kosztów, kończąc na realizacji projektu.

Ich prace są zawsze cenione za wyjątkowość i funkcjonalność. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują wysoką jakość Ich usług. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Udzielają gwarancji na swoje usługi i zawsze stawiają na zadowolenie klienta.

W swojej działalności zarówno podczas projektowania, realizacji jak i pielęgnacji terenów zieleni używają tylko i wyłącznie sprzętu markowych renomowanych znanych firm, materiał szkółkarski pochodzi ze sprawdzonych cieszących się długą tradycją szkółek roślin ozdobnych.