Ogrodnicze

Firma Ogrody Lubuskie działa na terenie całego województwa lubuskiego już od kilku lat. Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Tworzymy ogrody przydomowe oraz tereny zieleni publicznej, stosując indywidualne style ogrodowe podporządkowane określonym celom funkcjonalności i wysokiej estetyce.

Naszą firmę charakteryzuje kompleksowość wykonania prac. Począwszy od pierwszego kroku, jakim jest wykonanie projektu aranżacji Państwa otoczenia, po przez wycenę kosztów, kończąc na realizacji projektu.

Nasze prace są zawsze cenione za wyjątkowość i funkcjonalność. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują wysoką jakość Naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Udzielamy gwarancji na Nasze usługi i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

W naszej działalności zarówno podczas projektowania, realizacji jak i pielęgnacji terenów zieleni używamy tylko i wyłącznie sprzętu markowych renomowanych znanych firm, materiał szkółkarski pochodzi ze sprawdzonych cieszących się długą tradycją szkółek roślin ozdobnych.

Projekt

 


zobacz więcej »

Realizacja
zobacz więcej »

Pielęgnacja
zobacz więcej »

Oświetlenie
zobacz więcej »